Ubezpieczenia na życie Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

Działając od 1999 roku, codziennie spotykamy się z zapytaniem od klientów, o ubezpieczenia na życie. Ochrona bliskich to dla każdej osoby priorytet. Choć można to robić na wiele sposobów, nie warto zapominać o ubezpieczeniu na życie. Taka polisa może zapewnić bliskim spokojną i bezpieczną przyszłość. Nikt nie chce myśleć o przykrych wypadkach, chorobach, czy śmierci. Ale każdy chce zadbać o swoich bliskich.

Dla wszystkich naszych klientów możemy przygotować ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania, wypadków losowych, które prowadzą do braku możliwości podjęcia pracy, czy nawet śmierci. Nasz agent ubezpieczeniowy już dziś może Państwu przedstawić odpowiednie ubezpieczenie na życie. Warto również pamiętać, że ubezpieczenie często wymaga opłacania składek w ogólnych warunkach ubezpieczenia na życie.

Jesteśmy Mutliagencją ubezpieczeniową i zajmujemy się między innymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Sprawdź nas!

Ubezpieczenia na życie.

Ubezpieczenie na życie – ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami

 

Celem ubezpieczenia na życie jest zabezpieczenie finansowe bliskich, gdy nas zabraknie. Obecnie oferowane polisy mają różny zakres ubezpieczenia. Dlatego z każdym klientem omawiamy indywidualnie cel ubezpieczenia, jak i kwestie finansowe. Jedno z najczęściej zadawanych pytań, jakie słyszymy to: Jak wysokie odszkodowanie dostaną bliscy? Odpowiedź na to pytanie jest odmienna w zależności od samej umowy, zakresu ochrony czy składek. Z tego powodu zachęcamy Państwa do spotkania i omówienia razem, jakie ubezpieczenie Państwa interesuje.

Niewątpliwie jest to ubezpieczenie na wszelki wypadek. Nikt nie chce doznać uszczerbku na zdrowiu czy wypadku. A mimo to chcemy mieć pewność, że jeśli coś się niespodziewanie wydarzy, nasi bliscy będą mogli liczyć na materialne wsparcie. Najczęściej zadawane pytania dotyczą choćby tego, na jaką sumę kupić ubezpieczenie. A także, kto może otrzymać wypłatę od towarzystwa ubezpieczeniowego. O takie szczegóły można zapytać jednego z naszych agentów, który dostępny jest dla Państwa.

Kto może wykupić ubezpieczenie na życie?

 

Każde towarzystwo ubezpieczeń ustala własne kryteria wiekowe. Odgórnym wymogiem jest bycie pełnoletnim. Prowadząc agencję mamy możliwość znaleźć polisę, która będzie najbardziej odpowiadała Państwa wymaganiom. Umowy ubezpieczenia na życie nie muszą być skomplikowane. Doradzamy na każdym etapie zawierania umowy ubezpieczenia, jak i obsługujemy są polisę po zawarciu umowy. Z każdym klientem omawiamy najważniejsze warunki, jak i korzyści, które niesie za sobą wykupienie tego ubezpieczenia. Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem takiej polisy, o szczegóły można zapytać już teraz. Nasz agent odpowie na wszystkie pytania!

Umowy ubezpieczenie na życie.
Korzyści z ubezpieczenia na życie.

Korzyści z posiadania ubezpieczenia na życie

 

Ubezpieczenie na życie jest jednym z ubezpieczeń, które zapewnia nam wewnętrzny spokój. Nasza firma ubezpieczeniowa znajdzie dla Państwa najlepszą polisę na rynku, która zapewni wsparcie finansowe bliskim w nagłym wypadku. Przed zakupem ubezpieczenia dobrze jest zapoznać się z korzyściami, jakie wynikają z posiadania polisy.

Ubezpieczenie daje korzyści ochronne i prawne takie jak:

  • indywidualna wysokość odszkodowania,

  • ochrona na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, poważnego zachorowania i niezdolności do pracy,

  • zabezpieczenie finansowe bliskich,

  • zabezpieczenie zobowiązań finansowych, takich jak spłata kredytu hipotecznego,

  • ubezpieczenie życia nie podlega egzekucjom, za wyjątkiem roszczeń alimentacyjnych,

  • ubezpieczenie jest wolne od podatku od darowizn,

  • można dokonać cesji polisy na inną bliską osobę,

  • wypłacona suma z ubezpieczenia nie stanowi masy spadkowej.

 

Jakie korzyści najczęściej wymieniają nasi klienci? Oferowane przez naszą agencję ubezpieczenie zapewnia pomoc finansową w nagłej sytuacji, gdy nas zabraknie lub nie będziemy mogli pracować i zapewnić środków na życie rodzinie. Zakres ochrony jest wybierany indywidualnie zgodnie z możliwościami wnioskowanej oferty ubezpieczenia. Każde towarzystwo ubezpieczeń, może mieć inną ofertę ubezpieczenia na życie, dlatego pomagamy Państwu wybrać tę najlepszą, która będzie odpowiadać indywidualnym potrzebom. To od Państwa zależy częstotliwość opłacania składki i suma ubezpieczenia. Już dzisiaj mogą Państwo poznać naszą ofertę.

Ochrona rodziny.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.