AGENCJA UBEZPIECZENIOWA
Dorota Wrycza
ul. Pużaka 1
02-495 Warszawa

509 914 409
501 632 823
536 155 555
dorotawrycza@wp.pl
dorota79.dw@gmail.com

Ubezpieczenia Majatkowe

Ubezpieczenie mienia Warszawa

Ubezpieczenia Majątkowe Warszawa

Ubezpieczenia majątkowe to kluczowy element dbania o bezpieczeństwo i stabilność finansową każdego gospodarstwa domowego oraz przedsiębiorstwa. Zapewniają one ochronę przed różnorodnymi ryzykami, które mogą dotknąć nasze mienie, takie jak domy, mieszkania, budynki gospodarcze, a także sprzęt i inne wartościowe przedmioty.

Dzięki odpowiednio dobranym ubezpieczeniom majątkowym, możemy czuć się bezpiecznie i pewnie, wiedząc, że nasze mienie jest chronione przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi.

Kompleksowa Ochrona Twojego Mienia

Rodzaje Ubezpieczeń Majątkowych w Warszawie

Ubezpieczenie Domu i Mieszkania:

Chroni nieruchomości oraz ich wyposażenie przed różnymi zdarzeniami losowymi, takimi jak pożar, zalanie, kradzież, wandalizm, huragan czy gradobicie. Polisa może obejmować zarówno mury, jak i elementy stałe oraz ruchomości domowe.

Ubezpieczenie Od Powodzi:

Specjalistyczna polisa, która zapewnia ochronę przed skutkami powodzi, obejmując zarówno szkody w budynkach, jak i w ich wyposażeniu.

Ubezpieczenie OC w Życiu Prywatnym:

Zapewnia ochronę przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych osobom trzecim w wyniku działań nieumyślnych, takich jak zniszczenie mienia czy spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Ubezpieczenie Mienia Firmowego:

Dedykowane dla przedsiębiorstw, chroni majątek firmy, w tym budynki, maszyny, urządzenia oraz towary, przed różnymi ryzykami, takimi jak pożar, kradzież, awarie techniczne czy klęski żywiołowe.

Ubezpieczenie Rolne:

Polisa skierowana do rolników, obejmująca ochronę budynków gospodarczych, sprzętu rolniczego, plonów oraz zwierząt przed różnorodnymi zagrożeniami.

Ubezpieczenie Dzieł Sztuki i Przedmiotów Wartościowych:

Zapewnia ochronę dla cennych przedmiotów, takich jak dzieła sztuki, antyki, biżuteria, kolekcje, przed ryzykiem zniszczenia, uszkodzenia czy kradzieży.

Nasi partnerzy

Korzyści z Posiadania Ubezpieczeń Majątkowych

Ochrona Finansowa:

Ubezpieczenia majątkowe chronią przed nagłymi i często wysokimi kosztami związanymi z naprawą lub wymianą uszkodzonego mienia. W przypadku zniszczenia lub kradzieży, polisa pozwala na odzyskanie wartości straconego majątku.

Spokój Ducha:

Mając ubezpieczenie majątkowe, możemy czuć się bezpieczniej, wiedząc, że w razie nieszczęśliwego wypadku nie zostaniemy sami z problemem.

Zabezpieczenie Przyszłości:

Chroniąc swoje mienie, dbamy o stabilność finansową i zabezpieczamy przyszłość swoją i swojej rodziny.

Kompleksowa Ochrona:

Polisy majątkowe mogą obejmować szeroki zakres ryzyk, zapewniając kompleksową ochronę zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

0

Elastyczność

Dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań. Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC? Skontaktuj się z nami, a dobierzemy odpowiednią ofertę.

Doświadczenie

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, potrafimy dobrać najtańsze ubezpieczenie OC indywidualnie dla danego klienta.

Opłacalność

Wprowadzamy różne działania, mające na celu być konkurecyjnym cenowo.

Jakość

Potrafimy znaleźć najtańsze OC, jednocześnie zachowując jakość na najwyższym poziomie. Zaufaj profesjonalistom.

Kontakt

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 10.00-18.00
Sobota: Mozliwy kontakt telefoniczny
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym możliwość dojazdu do klienta.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

8 + 12 =

Adres

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA
Dorota Wrycza
ul. Pużaka 1
02-495 Warszawa

Dane kontaktowe

509 914 409
501 632 823
536 155 555

dorotawrycza@wp.pl
dorota79.dw@gmail.com