Ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

Każdego roku w Polsce przybywa samochodów osobowych. Każdy pojazd musi mieć stosowne ubezpieczenie, które umożliwi poruszanie się po drogach, jak i zapewni dodatkowe korzyści, jeśli coś się stanie. Nasza multiagencja ubezpieczeniowa oferuje Państwu indywidualne podejście i dopasowanie najlepszej oferty ubezpieczenia komunikacyjnego, które spełni Państwa potrzeby. Warto pamiętać, że ubezpieczenia komunikacyjne dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych. A w zakresie ubezpieczeń mogą być zapisane różne elementy ochrony.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych można wymienić:

  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (obowiązkowe),

  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW),

  • autocasco (AC).

Posiadając samochód lub inny pojazd mechaniczny należy mieć co najmniej wykupioną polisę OC, której posiadanie jest obowiązkowe. Pozostałe ubezpieczenia są dobrowolne, jednak warto do nich przystąpić. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu w wyborze najlepszej polisy, która będzie holistycznie chronić samochód, jego właściciela i ewentualnych pasażerów, oraz osoby trzecie, jeśli dojdzie do kolizji czy wypadku. Jakie ubezpieczenie jest najlepsze?

Jesteśmy Multiagencją ubezpieczeniową i specjalizujemy się między innymi w ubezpieczeniach na życie. Sprawdź nas!

 

Ubezpieczenie samochodu Warszawa.

Ubezpieczenie samochodu

Wybierając ubezpieczenie samochodu, można mieć wątpliwości, jaka polisa będzie najbardziej przydatna. Żaden właściciel auta nie jest w stanie przewidzieć, co może się stać na drodze. Dlatego warto być przezornym i skorzystać z dodatkowego ubezpieczania komunikacyjnego. Korzystając z naszych usług mogą Państwo otrzymać indywidualnie dopasowaną ofertę na ubezpieczenie każdego samochodu, w tym aut firmowych. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Na drogach publicznych codziennie dochodzi do wielu zdarzeń. Z nami możesz zaoszczędzić w mądry sposób na opłatach za ubezpieczenie. A jednocześnie mieć pewność, że samochód, jak i jego kierowca, pasażerowie i osoby trzecie poruszające się po drogach będą chronione podczas nieszczęśliwego zdarzenia. Jakie ubezpieczenie komunikacyjne możemy zaoferować?

Samochód a ubezpieczenie – indywidualne podejście do klientów

 

Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. W zakresie ubezpieczenia pojazdu zapewniamy szeroki wybór ubezpieczenia OC, które jest obligatoryjne. Warto pamiętać, że OC chroni kierowcę, a nie sam pojazd. Dlatego polecamy skorzystanie również z AC, które chroni mienie przed kradzieżą czy uszkodzeniem. Czy można posiadać wszystkie wymienione polisy i cieszyć się kompleksową ochroną? Oczywiście! Możemy zagwarantować wybór najlepszych polis, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego już dzisiaj!

Ubezpieczenie dla samochodu Warszawa.
Ubezpieczenie OC, AC, NNW.

OC, AC i NNW – najpowszechniejsze ubezpieczenia dla samochodów

 

Obecnie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe. Jednak każde towarzystwo ubezpieczeniowe może oferować polisę w innej cenie. Dlatego pomagamy wybrać tę polisę, która najbardziej przyda się naszym klientom. Zawsze przypominamy też o terminie opłat, aby zachować ciągłość ubezpieczenia. Nasza oferta obejmuje też inne, dodatkowe ubezpieczenia, które warto mieć, aby chronić samochód i korzystające z niego osoby w drodze.

Dlaczego warto postawić na ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

 

Bardzo często polecamy wybór polisy OC plus AC i NNW. Dlaczego? Bez ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, nie można wyjechać na drogę. Natomiast ubezpieczenie samochodu i jego kierowcy może być znacznie szersze. Kompleksową ochronę zapewniają dodatkowe polisy autocasco i NNW. Dla każdego klienta mamy indywidualnie dopasowaną propozycję, która zapewni najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenie NNW obejmuje wypadki, które zaistniały w związku z ruchem pojazdu, ale i na postoju. Daje ochronę przed zdarzeniami, na które nie mamy wpływu. Natomiast polisa autocasco zapewnia ochronę mienia. Oznacza to, że w wypadku zniszczenia, uszkodzenia, kradzieży auta lub części wyposażenia, można otrzymać odszkodowanie. Choć nikt nie myśli o takich niewygodnych zdarzeniach, zawsze warto być na nie przygotowanym. Z tego powodu w naszej ofercie, mogą Państwo znaleźć szereg różnych ubezpieczeń, aby czuć się pewnie każdego dnia. Nasi specjaliści już na Państwa czekają!

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.