Agencja Ubezpieczeniowa - Multiagencja

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

Agencja ubezpieczeniowa Warszawa – Multiagencja ubezpieczeniowa dla każdego

 

W branży ubezpieczeń działamy od 1999 roku. Nasza firma przez wiele lat zdobywała doświadczenie, ale i obserwowała zmieniający się rynek. Wiemy, jak zmieniły się potrzeby naszych klientów i możemy każdej osobie lub firmie zapewnić ubezpieczenie, które spełni stawiane oczekiwania. Od lat nasze biuro obsługi klienta można znaleźć w warszawskim Ursusie, ale działamy na terenie całego miasta i okolic.

Nasza agencja ubezpieczeniowa Warszawa współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Możemy przedstawić nasza ofertę ubezpieczenia dla osób prywatnych jak i dla firm. Dzięki temu możemy oferować kompleksowe ubezpieczenia:

Stawiamy na profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe. Razem z Państwem wybierzemy najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia i zajmiemy się obsługą ubezpieczeniową. A także koordynacją bieżących zobowiązań dotyczących umowy ubezpieczenia czy monitoringiem. Jeżeli zajdzie potrzeba skorzystania z polisy, również zajmiemy się obsługą umowy. Już dzisiaj możemy razem zadbać o bezpieczeństwo i wybrać stosowne ubezpieczenie. Nasz dedykowany doradca ubezpieczeniowy jest do Państwa dyspozycji!

Sprawdź jakie ubezpieczenia oferujemy

Dostosowując się do potrzeb klienta oferujemy ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Mogą Państwo u nas znaleźć ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ale i coraz popularniejsze ubezpieczenia mieszkań. Każde ubezpieczenie ma swój cel. Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką ubezpieczeń, abyśmy razem mogli wybrać najkorzystniejszą ofertę dla Państwa.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Warszawa.

Ubezpieczenia zdrowotne

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje możliwość korzystania z najlepszej opieki medycznej bez czekania w kolekcjach. Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne umożliwia korzystanie z dodatkowej opieki medycznej w zakresie i w placówkach wskazanych przez ubezpieczyciela.

 

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Ubezpieczenie OC może obejmować pojazd, życie prywatne oraz życie zawodowe. Celem tego ubezpieczenia jest rekompensata powstałych szkód u uczestników zdarzenia. Polisa OC może rekompensować szkody rzeczowe i szkody osobowe. OC w życiu zawodowym rekompensuje z kolei szkody wywołane przez nieprawidłowe wykonane czynności w pracy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne to polisa związana z posiadaniem pojazdu. Obowiązkowe jest zawarcie polisy OC, a dobrowolne są ubezpieczenia nnw czy auto casco. Mimo że jest to ubezpieczenie obowiązkowe można wybrać, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym zostanie zawarta polisa.

 

Ubezpieczenia na życie

Finansowym wsparciem na wypadek śmierci bliskiego jest ubezpieczenie na życie. Osoba wykupująca taką polisę, co miesiąc wpłaca ustaloną składkę. Gdy dojdzie do zdarzenia zapisanego w umowie, ubezpieczyciel wypłaci uprawnionym osobom świadczenie.

Ubezpieczenia Warszawa.
Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań.

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie majątkowe, nazywane również ubezpieczeniem mienia dotyczy zniszczenia lub utraty, wskazanych w umowie ubezpieczenia przedmiotów albo nieruchomości. Może obejmować też ubezpieczenie OC.

 

Ubezpieczenia mieszkań

Polisa ubezpieczenia mieszkania lub domu daje ochronę od zdarzeń losowych, jakie mogą spowodować utratę lub uszkodzenie nieruchomości, ale też daje nam ubezpieczenie mienia posiadanego w nieruchomości.

Ubezpieczenia pojazdów mechanicznych

Każdy pojazd mechaniczny musi posiadać ubezpieczenie OC. W ubezpieczeniach komunikacyjnych występują również polisy AC jak i NNW które, choć nie są obowiązkowe, mogą stanowić dodatkową ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków czy kradzieży lub uszkodzenia pojazdu.

 

Ubezpieczenie mienia

Ubezpieczenie mienia zapewnia ochronę posiadanego majątku. Jest to jedno z ubezpieczeń majątkowych, które ma na celu chronić posiadane fizycznie dobra materialne. Jest dostępne dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Ubezpieczenia-pojazdow-mienia
Grupowe ubezpieczenia z

Grupowe ubezpieczenia zdrowotne

Grupowe ubezpieczenia zdrowotne to atrakcyjny wybór dla rodzin. Ogólne warunki ubezpieczenia są korzystniejsze niż indywidualna polisa, jak i koszt polisy jest lepszy w porównaniu do polis indywidualnych. Takie ubezpieczenie może być również oferowane przez pracodawcę dla pracowników firmy.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.